Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wzór referencji dla pracownika

Magdalena Stawiarska
08.06.2012
Prowadząc własną firmę zatrudniającą pracowników możemy spotkać się z prośbą o wystawienie referencji dla osoby która dla nas pracowała. Jeżeli obie strony dobrze wywiązywały się ze współpracy nic nie stoi na przeszkodzie aby taki dokument wystawić. Oto przykładowe wzory referencji.

Wzór 1

Dane Firmy
REFERENCJE

Pan/i……………………………………. pracowała w firmie ……………………………………w okresie od ………..do ………………..Cechujące ją sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego działania w sytuacjach stresowych Pan/i…………………………… z powodzeniem pełniła powierzone jej funkcje. Duża samodzielność w realizacji działań czynią Pana/ią …………………….idealnym pracownikiem, głęboko zaangażowanym w działalność firmy i identyfikującym się z nią. Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że Pan/i…………………. stanowi doskonałą wizytówkę firmy zarówno w kontaktach z klientami jak i współpracownikami.

 

Wzór 2   

Dane Firmy

REFERENCJE
Dane personalne pracownika:……………………………………………………………………………………...
Okres zatrudnienia w firmie:……………………………………………………………………………………………
Zajmowane stanowisko:……………………………………………………………………………………..
Zakres odpowiedzialności na zajmowanym stanowisku:
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Pani ………………………. pracując w naszej firmie wykazała się ogromnym doświadczeniem w zakresie…………………………………., a także głęboką wiedzą na temat…………………………………… Pani jest osobą energiczną, komunikatywną, szybko odnajduje się w nowym otoczeniu i łatwo nawiązuje kontakty interpersonalne. Powierzone zadania wykonuje z należytym zaangażowaniem, systematycznie i dokładnie. Potrafi pracować pod presją czasu, sprawdza się w sytuacjach stresowych, zawsze zachowując spokój. Wyśmienicie radzi sobie zarówno wykonując indywidualne zadania, jak i pracując w zespole. Dużym atrybutem pracy z Panią ……………………………jest jej automotywacja do rzetelnego wykonywania pracy oraz głęboka lojalność wobec pracodawcy. Pani………………………. jest ambitna, stale   dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Jest otwarta na nowe wyzwania. Pracując w naszej firmie brała udział w licznych szkoleniach z zakresu:
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………
W razie potrzeby odpowiem na dalsze szczegółowe pytania na temat pracownika (tel…………….)

 


Komentarze (8):

wyślij