Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

GTplan

Kategoria:
Firma
Producent:
GryfTechnologia sp. z o.o.
Licencja:
testowa(trial)
Data dodania:
12.01.2012
Rozmiar:
1.7 KB
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Pobrań:
1463
Pobierz

GTPlan to aplikacja biznesowa, wychodząca na przeciw nowoczesnemu społeczeństwu informacyjnemu. Zadaniem programu jest pomoc przy tworzeniu biznes planu, opartego o sprzedaż, marketing i inne ważne aspekty, z jakimi przychodzi spotkać się przedsiębiorcom w nowoczesnym świecie.

Program gwarantuje bezpieczeństwo danych przez niego przechodzących oraz oferuje tutorial szkolący z obsługi aplikacji. Każdy moduł, tryb GTPlan, posiada wbudowane podpowiedzi, które wyświetlą się po najechaniu kursora.

Instalacja programu wymaga od użytkowani przebywania w trybie Online. Jest to wyjątkowo sytuacja, w późniejszym okresie, jeżeli nasze dane nie będą przechowywane na serwerze, możemy spokojnie pracować nie łącząc się z siecią, co jest wyjątkowo atrakcyjne dla tych, którzy mają mobilne stanowisko pracy.

GTPlan posiada własny edytor tekstu, edytor tabel i edytor wykresów. Do tego program posiada wbudowanego korektora, który chroni użytkownika przed ewentualnym błędnym wprowadzeniem danych.  Aplikacja została także wyposażona w wewnętrzny generator plików do PDF.

Wymagania minimalne:

Procesor: Pentium 4 2GHz
Pamięć operacyjna: 1GB
Wolnego miejsca na dysku twardym: 100MB
Minimalna rozdzielczość monitora: 1280x1024 pixeli

Wymagania softwarowe:
najnowsze środowisko Java 6 Runtime Environment (JRE).   Systemy operacyjne Windows, Mac OS, Linux powinny posiadać zainstalowane
najnowsze środowisko Java 6 Runtime Environment (JRE).